Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu

11. Alaçatı Ot Festivali 11-12 Nisan 2020 / 1 Gece 2 Gün
(10 Nisan 2020 Cuma Akşam Hareketli)

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 gece 4* Otelde konaklama (Euphoria AegeanResort Otel)  + 1. Gün otelde akşam yemeği + 2. gün otelde kahvaltı + Alaçatı Ot Festivali + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 440 TL

Fiyatlar kontenjanla sınırlı olup erken rezervasyon fiyatıdır ve 2 kişilik odada kişi başı için geçerlidir.

Konaklama İzmir Sığacık 4* Euphoria AegeanResort Otel’de yapılacaktır.

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

11. Alaçatı Ot Festivali Turu Programı:

10 Nisan Cuma akşam araç hareket saatleri:
21.30 : Sıhhıye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önü
21.45 : Bahçelievler Milli Kütüphane
21.50 : ArmadaAvm Önü
22.00 : Cepa Avm Önü
22.05 : Ümitköy Köprüsü

10 Nisan 2020 Cuma Akşam saat 21:30’da Kızılay’dan, ve sırasıyla Armada, Cepa Avm, Ümitköy Köprüsü  duraklarından yolcularımızı alarak araç içi ikramlarımız ile keyifli yolculuğumuza başlıyoruz.

1. GÜN: 11 Nisan 2020 CUMARTESİ / ÇEŞME – ALAÇATI – OT FESTİVALİ

11 Nisan Cumartesi günü sabahının erken saatlerinde Çeşme‘ye varıyoruz ve gerekli yönlendirmeleri yaptıktan sonra kahvaltı için Çeşme’de serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Alaçatı Port bölgesine gidiyoruz. Alaçatı Port limanı, restoran ve gece kulüpleri, sörf merkeziyle meşhur olup güzel manzarasıyla büyüleyen mutlaka görülmesi gereken bir yer.

Alaçatı Porttan sonra Alaçatı Köyüne gidiyoruz. Tarihi Çarşı, Taş Kahve, Hacımemiş Cami, Eski Kilise, Alaçatı evleri ve konakları ile Cumartesi günleri kurulan meşhur Alaçatı Pazarını gezdikten sonra Alaçatı Ot Festivalinin düzenlendiği alana doğru hareket ediyoruz. Burada herkesin gönlünce etkinliklere katılabilmesi için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinizi festival içindeki birçok seçeneği değerlendirerek alabilirsiniz. Festival alanında keyfinize göre vakit geçirdikten sonra 16:30’da buluşup Çeşme’ye geçiyoruz. Çeşme’de önce çarşısını geziyoruz. Ardından Çeşme Marina ve Yat Limanını gezip 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası toplanıp konaklayacağımız otele gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde olacaktır.

Konaklama İzmir Sığacık 4* Euphoria AegeanResort Otel’de yapılacaktır.

2. GÜN: 12 Nisan 2020 PAZAR / EFES – ŞİRİNCE – ANKARA

12 Nisan Pazar günü otelde alacağımız kahvaltı sonrasında odalarımız boşaltıp otelden ayrılıyoruz. Bugün ilk durağımız Efes Antik Kenti. Efes Antik Kentinde; Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı gibi yerleri gezeceğiz.

Efes Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra Meryem Ana Evi Gezisini gerçekleştiriyoruz.  Buranın ardından Kuran-ı Kerim ve İncil’de adları geçen Eshab-ül Kehf’i (7 Uyurlar) geziyoruz ve öğle yemeğinizi yemek için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında eski Rum Evleri ve Şarabıyla meşhur, evleri ve sokaklarıyla kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hissedeceğiniz Şirince‘ye gidiyoruz. Şirince gezimizi de tamamladıktan sonra Ankara’ya hareket için tur aracımızda yerimizi alıyoruz.

Araç içi ikramlar ile devam edecek yolculuğumuz ve gerekli molalar sonrasında gece saatlerinde Ankara’ya varmış oluyoruz ve başka bir gezimizde görüşmek üzere vedalaşarak Alaçatı Ot Festivali Turumuzu burada sonlandırıyoruz.

Ankara Çıkışlı 11. Alaçatı Ot Festivali Turu Tarihleri

10 Nisan 2020 Cuma Gece Ankara’dan yola çıkış

11 – 12 Nisan 2020 / 1 Gece 2 Gün ( Cumartesi & Pazar ) 

Ankara Çıkışlı 11. Alaçatı Ot Festivali Turu Fiyatları

Fiyatlar erken rezervasyon fiyatıdır ve kontenjanla sınırlıdır.

Gidiş Dönüş Ulaşım + 1 gece 4* Otelde konaklama (Euphoria AegeanResort Otel)  + 1. Gün otelde akşam yemeği + 2. gün otelde kahvaltı + Alaçatı Ot Festivali + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyahat Sigortası Dahil 440 TL

Fiyatlar 2 kişilik odada kişi başı fiyatıdır.

5-12 Yaş Çocuk için 20 TL indirim yapılmaktadır. İndirim 2 yetişkin yanında geçerlidir. 

Konaklama İzmir Sığacık 4* Euphoria AegeanResort Otel’de yapılacaktır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz;
• Özel Tur Araçlarıyla Ulaşım
• 1 Gece Otelde Konaklama
• 1. Gün Otelde Konaklama
• 2. Gün Otelde Sabah Kahvaltısı
• Profesyonel Rehberlik
• Seyahat Sigortası
• Acente Refakati
• Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olmayanlar; (İsteğe bağlı)
• 1. Gün Çeşme’de kahvaltı
• Öğle Yemekleri
• Yemeklerde alınan içecekler
• Kişisel Harcamalar
• Müze Ören Yeri Girişleri

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver