Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turu

Ankara’dan 1 Gece Konaklamalı Kapadokya Turu

Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Yıldızlı Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde açık büfe akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 350 TL

Konaklama Oteli: TOURİST OTEL – VERA TAŞSARAY HOTEL – TURBAN OTEL – OTEL MUSTAFA – KONAK BEZİRHANE OTEL

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Programı: 

Hareket Saati ve Yerleri: 

Gidiş Cumartesi Günü Sabah: 

07:10 Kızılay Avm
07:10 Armada

1. GÜN: Sabah saat 07:00’de Kızılay, 07:10 Armada, 07:30 Gölbaşından hareketle, Pers dilinde “Güzel atlar ülkesi”anlamına gelen Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. Önce güzerhamız üzerinde bulunan Tuz Gölüne gidiyoruz. Tuz gölünde vereceğimiz kısa gezme ve fotoğraf molasının akabinde Kapadokya’ya doğru yolculuğumuza devam edip Ihlara Vadisine ulaşıyoruz.  Ihlara Vadisi, Müthiş doğası, vadi içine oyulmuş kiliseleri, Melendiz Çayı’nın büyüleyici görüntüsüyle inanılmaz güzellikte bir atmosfere sahip. Vadide tam 380 basamak iniyor ve Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri görmek üzere vadiye iniyoruz.  Sonrasında yeraltı şehri gezimizi yapıp, öğle yemeği almak üzere restorana geçip açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz (Ekstra). Öğle yemeği sonrasında Kapadokya Bölgesi’nin panoramik olarak manzarasının izlenebildiği ve aynı zamanda şapkalı peri bacalarının en güzel örneklerine rastlayabileceğiniz Üç Güzeller Mevkiine gidiyoruz. İlk günkü turumuzu bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onyx Taş Atölyesi ziyareti ile tamamlayarak akşam yemeğimizi almak yerleşmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle ekstra ücretli etkinliğimiz olan Türk Gecesine gidiyoruz. Türk Gecesi sonrası tekrar otelimize geçip konaklıyoruz.

2. GÜN: Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında odalarımızı boşaltıp otelden ayrılıyoruz. Turumuzun ikinci gününe Göreme Açıkhava Müzesi ziyareti ile başlıyoruz. Göreme açık hava müzesinde kiliseler, yemekhaneler, mutfaklar, manastırlar ve yaşam alanları bulunuyor. Bunları ayrıcalıklı kılan kaya içine oyulmuş olmasıdır. Burada peribacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yapıp fotoğraflarımızı çektikten sonra, peribacalarının şekillerinin bazı canlılara benzetilmesi nedeniyle adına Hayal Vadiside denilen Dervent Vadisini görüyoruz. Dervent Vadisini gördükten sonra Kapadokya’nın en büyük ve en uzun vadisi olan Güvencinlik Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Güvercinlik vadisi gezisi sonrasında öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz (Ekstra). Öğle yemeğimiz sonrasında Avanos’a doğru gidiyoruz. Avanos’ta dileyen misafirlerimizin yapım deneme fırsatı bulabileceği çanak çömlek atölyesine gidiyoruz. Burada alışveriş yaparak çok güzel hediyeler alabilirsiniz. Programımızın tamamlanmasından sonra belirtilen saatte Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz. Araç içi ikramlar ve molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz.

1 Gece 2 Gün Konaklamalı Kapadokya Turu Tarihleri:

8-9 EYLÜL 2018 (Cumartesi-Pazar)
22-23 EYLÜL 2018 (Cumartesi-Pazar)
13-14 EKİM 2018 (Cumartesi-Pazar)
27-28 EKİM 2018 (Cumartesi Pazar)
10-11 KASIM 2018 (Cumartesi-Pazar)
24-25 KASIM 2018 (Cumartesi-Pazar)

Gidiş Dönüş Ulaşım + 4 Yıldızlı Otelde Konaklama + İlk Gün Araç içi sabah kahvaltısı + İkinci gün otelde açık büfe kahvaltı +  ilk gün otelde açık büfe akşam yemeği + Profesyonel Rehberlik + Araç içi ikramlar + Seyehat Sigortası Dahil 260 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Araç İçi Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Otelde Alınacak Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Acenta Refakati
 • Otelde 1 Gece Konaklama
 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar

Ücrete Dahil Olamayanlar

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri ( 25-30 şer TL )
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri (Müzekart)
 • Balon Turu (300 TL’den başlayan fiyatlar. Dönemsel olarak artış gösterebiliyor fiyat garantisi verilmemektedir.)
 • Türk Gecesi (50-60 TL)

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver